ŁAD KORPORACYJNY

Zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych, organem zarządzającym w Spółce jest Zarząd, a organem nadzorującym Rada Nadzorcza. Rada Nadzorcza składa się z przedstawicieli akcjonariuszy Spółki i sprawuje stały nadzór nad działalnością Spółki we wszystkich dziedzinach jej działalności.

władze firmy

 • EDYTA SADOWSKA

  Prezes Zarządu i Dyrektor Generalna CANAL+ Polska 

  Edyta Sadowska od lutego 2018 roku była członkiem zarządu Platformy CANAL+ (dawniej platformy nc+) na stanowisku wiceprezesa zarządu ds. programowych.

  Wcześniej była związana m.in. z Ringier Axel Springer Polska, gdzie zajmowała stanowisko prezesa zarządu spółki. Następnie jako członek zarządu połączonych struktur Grupy Onet-RAS Polska (Ringier Axel Springer, Onet.pl, Media Impact Polska) odpowiadała za budowę oraz realizację strategii rozwoju i transformacji cyfrowej największych tytułów prasowych i mediów online. 

 • Ernst Jan van Rooijen

  Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy CANAL+ Polska 

  Ernst Jan van Rooijen jest dyrektorem finansowym (CFO) odpowiedzialnym za wszystkie działania na tym polu prowadzone przez CANAL+ Polska.

  Ernst Jan van Rooijen posiada ponad 25 lat doświadczenia zawodowego zdobywanego w firmach z branży mediów i telco, w których zajmował kluczowe stanowiska z obszaru finansów, biorąc czynny udział w wielu strategicznych transakcjach “M&A”.

  Od marca 2016 roku Ernst Jan zajmował stanowisko Chief Finance Officera i członka zarządu w Grupie M7 w Luksemburgu. Grupa M7 we wrześniu 2019 roku została wykupiona z rąk prywatnego funduszu przez Grupę CANAL+, a Ernst Jan kontynuował jej dynamiczną transformację oraz integrację w ramach struktur CANAL+. Przed dołączeniem do M7 Group, przez 10 lat zajmował stanowisko CFO i był członkiem najwyższej kadry zarządzającej w Tele2 Netherlands. Wcześniej przez wiele lat był związany z Versatel oraz innymi firmami z branży telco.

 • NICOLAS CAZAMAYOU

  Wiceprezes Zarządu ds. Technologii i IT CANAL+ Polska 

  Nicolas Cazamayou jest związany z Grupą CANAL+ od 1999 roku, gdzie zajmował zróżnicowane stanowiska z obszaru technologii i IT na międzynarodowych rynkach.

  Karierę rozpoczynał we francuskim oddziale CANAL+, gdzie przez 8 lat zajmował stanowisko Domain Managera i rozwijał systemy CRM wykorzystywane na lokalnych rykach (w tym w Polsce). Następnie przez niemal 6 lat był związany z CANAL+ Caraibes z siedzibą w Guadelupie. Zajmował tam stanowisko Dyrektora Systemów Informatycznych i Nadawczych - satelitarnych i OTT.

  Następnie dołączył do VSTV, spółki joint venture pomiędzy VTV (Wietnamska Telewizja Narodowa) i Grupą CANAL+. Jako członek kadry zarządzającej zajmował tam stanowisko CIO oraz Dyrektora Systemów Informatycznych i Rozwiązań Cyfrowych, odpowiadając za rozwój systemów informatycznych, systemu dostępu warunkowego (Nagra CAS), rozwój dekoderów satelitarnych i OTT oraz platformę OTT.

 • ARTUR PRZYBYSZ

  Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży i CRM CANAL+ Polska 

  Przed połączeniem platform, od 2006 r., będąc Członkiem Zarządu ITI Neovision i pełniąc stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Logistyki, współtworzył platformę „n”. Wcześniej, od początku działalności w Polsce, związany z firmą Philips. Przechodząc kolejne szczeble kariery objął stanowisko Senior Business Managera, odpowiedzialnego za rynki Europy Centralnej. Pracując w niemieckiej centrali firmy Media Saturn Holding pełnił obowiązki International Business Managera odpowiedzialnego za Europę.

  Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. 

 • MAŁGORZATA SECK

  Wiceprezes Zarządu ds. Programowych

  Małgorzata Seck rozpoczęła pracę w Spółce w styczniu 2020 r. jako dyrektor ds. programowych oraz została powołana na stanowisko Wiceprezesa Zarządu ds. programowych w maju 2020 r. Rozpoczęła swoją karierę zawodową jako dyrektor ds. kanałów telewizyjnych (MiniMax, ZigZap, Hyper, MiniMini, Kuchnia+, Domo+) w Canal+ Cyfrowy (1999-2013). Następnie pracowała jako dyrektor ds. rozwoju treści programowych oraz produktów wideo w Netia S.A. (2013-2014) oraz jako dyrektor ds. telewizji i treści programowych w Orange Polska S.A. (2015-2019).